distribütör segmenti

Kullanım örnekleri

distribütör segmenti
distributor segment
icon arrow

distributor

Part Of Speech: noun


Definition: One who or that which distributes.


Definition: A device that distributes electric current, especially to the spark plugs in an internal combustion engine.


Definition: A machine for distributing type.


Definition: An appliance, such as a roller, in a printing press, for distributing ink.

icon arrow

segment

Part Of Speech: noun


Definition: A length of some object.

Example: a segment of rope


Definition: One of the parts into which any body naturally separates or is divided; a part divided or cut off; a section; a portion.

Example: a segment of an orange;   a segment of a compound or divided leaf


Definition: A portion.


Definition: A portion.


Definition: A part of a broadcast program, devoted to a topic.

Example: The news showed a segment on global warming.


Definition: An Ethernet bus.


Definition: A region of memory or a fragment of an executable file designated to contain a particular part of a program.


Definition: (travel) A portion of an itinerary: it may be a flight or train between two cities, or a car or hotel booked in a particular city.


Definition: A bearing representing only one part of a rounded object.

icon arrow

segment

Part Of Speech: verb


Definition: To divide into segments or sections.

Example: Segment the essay by topic.

Web Türkçe-İngilizce Çevirmen

İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.

Tek bir tıklamayla kelimeleri çevirin! Türkçe'den İngilizce'ye çevirmenimiz iki yönlü bir çeviri programıdır, anlamların ikamesi için kapsamlı bir sözlük içerir, kelime öbeklerinin ve ifadelerin kullanım örneklerini ve bunların fonetik bileşenlerini gösterir. Tercümanımız, çeviri alanındaki bilgi tabanını sürekli olarak güncelleyen ve son kullanıcı için tamamen anonim ve ücretsiz olarak korurken hizmet kalitesini koruyan profesyonel bir dilbilimci ekibi tarafından oluşturulmuştur. Çevirileriniz sadece size ait!Çevirinize ince ayar yapmak için yerleşik sözlükleri kullanın: Tek tıklamayla eşanlamlılar ve örneklerle bağlam içi çeviriler, anlamlar, telaffuz ve diğer dil özelliklerinde sorunsuz bir şekilde uzmanlaşmanıza yardımcı olur. Kesinlikle ücretsiz, hızlı ve doğru çevirmen!