ecobio

Kullanım örnekleri

ecobio
bosom buddy
icon arrow

bosom

Phonetic: "/ˈbʊz(ə)m/"

Part Of Speech: noun


Definition: (somewhat obsolete) The breast or chest of a human (or sometimes of another animal).


Definition: The seat of one's inner thoughts, feelings etc.; one's secret feelings; desire.


Definition: The protected interior or inner part of something; the area enclosed as by an embrace.


Definition: The part of a dress etc. covering the chest; a neckline.


Definition: A woman's breast(s).


Definition: Any thing or place resembling the breast; a supporting surface; an inner recess; the interior.


Definition: A depression round the eye of a millstone.

icon arrow

bosom

Phonetic: "/ˈbʊz(ə)m/"

Part Of Speech: verb


Definition: To enclose or carry in the bosom; to keep with care; to take to heart; to cherish.


Definition: To conceal; to hide from view; to embosom.


Definition: To belly; to billow, swell or bulge.


Definition: To belly; to cause to billow, swell or bulge.

icon arrow

bosom

Phonetic: "/ˈbʊz(ə)m/"

Part Of Speech: adjective


Definition: In a very close relationship.

icon arrow

buddy

Phonetic: "/bʌd.i/"

Part Of Speech: noun


Definition: A friend or casual acquaintance.

Example: They have been buddies since they were in school.


Definition: A partner for a particular activity.

Example: drinking buddies


Definition: An informal and friendly address to a stranger; a friendly (or occasionally antagonistic) placeholder name for a person one does not know.

Example: Hey, buddy, I think you dropped this.

icon arrow

buddy

Phonetic: "/bʌd.i/"

Part Of Speech: verb


Definition: To assign a buddy, or partner, to.

Türkçe'den İngilizce'ye Çevirmen

Yukarıdaki giriş alanını kullanarak İngilizce-Türkçe sözlükte bir Türkçe terim arayın. İngilizce veya Türkçe arama yapabilirsiniz. İngilizce veya Türkçe aradığınız cümlenin çok fazla çevirisi varsa filtreleme seçeneklerini kullanarak sonuçları sınırlandırabilirsiniz. İngilizce-Türkçe sözlükte harfe göre ara. İngilizce-Türkçe sözlük, alfabeyi manuel olarak görüntüleme olanağı sağlar. Belirli kelimelerin çevirilerine bakmak ve bir cümle bağlamında ne anlama geldiklerini görmek için aşağıdaki bağlantıları da kullanabilirsiniz.

Çevirilerinizi daha da iyi hale getirmek için özel olarak tasarlanmış arayüzümüzün yeni özelliklerine göz atın. Doğal olarak, hizmetimiz ücretsiz kalır ve ayrıca bir uygulama olarak da mevcuttur. Tüm özellikler, çeşitli ortak dillerin kombinasyonları için yerel olarak mevcuttur. Diğer özellikler ve dil kombinasyonları aşağıdadır. Hangi dile çeviri yaparsanız yapın, ortaya çıkan metin çevrimiçi sözlüğümüze bağlanır. Anlamları ve diğer cümlelerdeki kullanımları hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, çıktı metin kutusundaki tek tek kelimeler ayrıntılı olarak analiz edilir. Her şey tamamen ayrıntılı ve gerekirse test edilmiştir!Çeviri yazılımımızı diğer makine çevirmenlerinden farklı kılmak için çok yol kat ettik. Türkçe - İngilizce çevirmenimiz orijinal metnin anlamını ve cümlenin ana fikrini asıl amaçlandığı gibi korumak için tasarlanmıştır. Çevirmenimiz olabildiğince insandır. Ürünümüz en iyi gizliliği sağlar. Verilerinizi izlemiyor, satmıyor veya saklamıyoruz. Çevirileriniz size aittir. Transferler için kayıt ve ödeme gerekli değildir!İngilizce'den Türkçe'ye çeviri saniyeler sürer ve tek istekte bin kelimeye kadar çeviri yapabilirsiniz. İngilizce ve Türkçe dünyada çok yaygın dillerdir. İngilizceden Türkçeye çevirmenimiz, birinde uzman olup diğerini öğrenirken bu dillerin temel metinlerini öğrenmenize veya anlamanıza yardımcı olacaktır. Çeviri API'lerimiz İngilizce'den Türkçe'ye mükemmel çeviri sağlar, ek redaksiyon ile bu çeviriler hukuk, tıp ve diğer yüksek düzeyde uzmanlık alanları gibi görev açısından kritik alanlarda kullanılabilir. İngilizce'den Türkçe'ye çevirmen, çevirdiğiniz metnin doğru bir şekilde anlaşılmasını sağlar ve selamlaşma, seyahat, alışveriş, sayılar ve diğer sınırsız sayıda ortak alan gibi sık kullanılan cümle ve kelimeleri çevirmek için idealdir.